Usługi

  Kategorie

Makijaż permanentny brwi, ust i oczuMakijaż permanentny ust i brwi

Makijaż permanentny brwi, ust i oczu

180 minut
Cena: 2000zł

Odbierz pakiet makijażu terazSub Text

Makijaż permanentny brwi wpływa korzystnie na nasze samopoczucie.Delikatna pigmentacja brwi to świetny sposób na zaznaczenie ich kształtu, a także rekonstrukcję całkowitą przy chorobach takich jak m. in. alopecja. Pigment jest wprowadzany bardzo płytko, pod naskórek, dzięki czemu ból jest mało odczuwalny. Zaleca się, aby taki makijaż odświeżać co około 1-2 lata. Taki sposób implantacji pigmentu nie spowoduje uszkodzeń skóry, niechcianego niebieskiego koloru i jest całkowicie odwracalny.

Metody

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – METODA MICROBLADINGJest to innowacyjna metoda makijażu permanentnego. Polega na narysowaniu w linii łuku brwiowego włosków o grubości włosa naturalnego, które maja na celu subtelne skorygowanie lub podkreślenie brwi. Metoda microblading uznawana jest za metodę bezbolesną, jednak wrażliwe osoby mogą czuć pewien dyskomfort. W tym celu w trakcie zabiegu znieczula się skórę brwi. Efekt jest bardzo naturalnyJeśli mamy ochotę nieco przyciemnić brwi, podkreślić, zaleca się połączyć metodę microbiading z metodą pudrową.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – METODA OMBRE/PUDROWAW metodzie pudrowej pigmentacja brwi wykonana jest na całej powierzchni łuku brwiowego tworząc zarysowaną brew. Efekt końcowy przypomina brwi zaraz po hennie. Dodatkowo, aby brwi wyglądały realistycznie stosuje się metody cieniowania, np ombre.  Prawidłowy kształt brwi jest niezwykle ważny dla wyglądu każdej kobiety. Makijaż permanentny brwi powinien być dokładnie dobrany w zależności od wieku i typu urody. Wpływa na samopoczucie i dodaje pewności siebie. Metoda pozwala zniwelować drobne niedoskonałości oraz zgubić asymetrie linii brwi. Makijaż permanentny może zatuszować również drobne blizny na brwiach, szczególnie u mężczyzn. Sprawdza się również w przypadku ich braku.Należy pamiętać, że makijaż permanentny brwi złuszcza się najszybciej z całego makijażu permanentnego. Jest zrobiony najlżej, żeby wyglądał jak najbardziej naturalnie i nie przypominał tatuażu, dlatego też zaleca się poprawę jego koloru już po około roku.Wpływ na trwałość makijażu ma również użyty kolor. Im jaśniejszy barwnik, tym szybciej będzie potrzebna korekta.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – METODA WŁOSKOWAKorekta makijażu permanentnego brwiPonieważ makijaż permanentny jest bardzo subtelny i daje naturalny efekt, bywa niejednokrotnie tak, że nie ma potrzeby wykonywać korekty.Istnieje natomiast możliwość zmiany kształtu bądź koloru lub też wzmocnienie efektu.Jeśli potrzebujesz dodatkowego dopigmentowania, możesz je wykonać do 2 miesięcy od pierwszego zabiegu, za dopłatą 100zł.Po około roku (zależy od rodzaju skóry) należy się zgłosić na odświeżenie makijażu permanentnego. W tym czasie odnawiamy efekt, bądź zmieniamy kształt, korygujemy odcień pigmentu.– Cena odświeżenia makijażu (do 1 roku od zabiegu) – 1/3 aktualnej ceny– Cena odświeżenia makijażu (do 2 lat od zabiegu) – 1/2 aktualnej cenyNajwięcej zdjęć znajduje się na stronie fb/miliondolarowstudio oraz @majkowskapmu. Większość zdjęć przedstawia brwi świeżo po zabiegu. Widoczne zaczerwienienie zniknie w ciągu godziny. Brwi są dość ciemne, nadmiar koloru zejdzie w ciągu 4-5 dni. Brwi staną się wówczas bledsze o około 40%, bardziej subtelne i naturalne.

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZUJest to dealny zabieg dla osób które kochają kreski, codziennie je malują, lub dla tych co chcą jedynie podkreślić odrobinę swoje spojrzenie.Taki właśnie jest makijaż permanentny oczu – jest z Tobą zawsze, bez względu na okoliczności i warunki atmosferyczne. Kreski na powiekach są bardzo kobiece, wygodne i praktyczne lecz nie każda kobieta potrafi je namalować. Cieniowana, klasyczna lub ta zagęszczająca rzęsy to najczęstsze wybory klientek.Makijaż permanentny oczu to idealne rozwiązanie dla osób noszących szkła kontaktowe, z problemami ze wzrokiem lub chcących po prostu zaoszczędzić czas i wyglądać pięknie bez codziennego malowania.Można wybrać miękką kreskę w linii rzęs, która sprawi że Twoje rzęsy będą wydawały się grubsze i bardziej gęste lub jeśli wolisz mocniejszy makijaż, można wykonać grubszą kreskę, dekoracyjną.Taki makijaż w zdecydowany sposób poprawi wygląd Twoich oczu i sprawi, że Twój wzrok będzie hipnotyzujący.W ofercie znajduje się makijaż permanentny:kresek na powiekach górnych – w linii rzęs, bądź grubszej kreski dekoracyjnej,kresek dolnych – w postaci delikatnej kreski lub kropeczek miedzy rzęsami, kreski i cienia pod niąoraz NOWOŚĆ!!!!kresek górnych w formie cienia – rozcieniowany eyelinearkresek typu Butterfly – rozcieniowana powieka ruchoma na podobieństwo klasycznego makijażu typu Dior

Rekonstrukcja czerwieni wargowej i możliwość delikatnego powiększenia ust bez konieczności użycia wypełniaczy!

Profesjonalny makijaż permanentny ust sprawi, że szminka praktycznie nie będzie Ci już potrzebna, a usta cały czas będą wyglądały pięknie. Wystarczy balsam ochronny lub błyszczyk, aby nabrały połysku.Kształt ust stanie się perfekcyjny, a kolor świeży i długotrwały. Już nigdy nie będziesz musiała poprawiać makijażu po jedzeniu, pływaniu czy pocałunkach. Makijaż permanentny ust uczyni je idealnymi, bez względu na okoliczności.Pierwszą czynnością jest dobór odpowiedniego pigmentu dostosowanego do typu cery oraz preferencji klientki. Następnie starannym rysunkiem podkreśla się kontur warg, aby nadać im określony kształt i wygląd.Ostateczny kolor ust jest widoczny dopiero po ok. 4 tygodniach od zabiegu. Do tego czasu może się wciąż delikatnie zmieniać.Jednak warto pamiętać, że tego typu makijaż podkreśla usta. Kolor pigmentu nawet w tym samym kolorze u każdej osoby da inny efekt, gdyż każda z klientek ma inną czerwień wargową. Jedne usta są jasne, inne ciemne, różowe, sine, czerwone… Dlatego nie da się przed zabiegiem dokładnie przewidzieć, jaki będzie ostateczny efekt, który da makijaż permanentny ust. Przy drugim zabiegu można oczywiście użyć innego koloru, jeśli wcześniej otrzymany nie będzie odpowiadał.W ofercie salonu znajduje się makijaż permanentny ust:– Perfect Lips – klasyczne usta, idealnie wyrysowane, w nasyconym kolorze czerwieni. Do wszystkich typów ust, nawet tych asymetrycznych.– Natural Lips – usta w kolorze nude, delikatnie podkreślone i bezkonturowe. Warunkiem są pełne usta bez asymetrii.– Fresh Lips – soczyste usta w nasyconym, świeżym kolorze. Do wszystkich typów ust, nawet tych asymetrycznych.

© Copyright 2020 permanentnypoznan.com All Rights Reserved.