Usługi

  Kategorie

Makijaż permanentny brwi, ust i oczuMakijaż permanentny ust i brwi

Makijaż permanentny ust i brwi

120 minut
Cena: 1800zł

Odbierz ofertę terazSub Text

Rekonstrukcja czerwieni wargowej i możliwość delikatnego powiększenia ust bez konieczności użycia wypełniaczy! 

Profesjonalny makijaż permanentny ust sprawi, że szminka praktycznie nie będzie Ci już potrzebna, a usta cały czas będą wyglądały pięknie. Wystarczy balsam ochronny lub błyszczyk, aby nabrały połysku.

Kształt ust stanie się perfekcyjny, a kolor świeży i długotrwały. Już nigdy nie będziesz musiała poprawiać makijażu po jedzeniu, pływaniu czy pocałunkach. Makijaż permanentny ust uczyni je idealnymi, bez względu na okoliczności.

Pierwszą czynnością jest dobór odpowiedniego pigmentu dostosowanego do typu cery oraz preferencji klientki. Następnie starannym rysunkiem podkreśla się kontur warg, aby nadać im określony kształt i wygląd.Ostateczny kolor ust jest widoczny dopiero po ok. 4 tygodniach od zabiegu. Do tego czasu może się wciąż delikatnie zmieniać.

Jednak warto pamiętać, że tego typu makijaż podkreśla usta. Kolor pigmentu nawet w tym samym kolorze u każdej osoby da inny efekt, gdyż każda z klientek ma inną czerwień wargową. Jedne usta są jasne, inne ciemne, różowe, sine, czerwone… Dlatego nie da się przed zabiegiem dokładnie przewidzieć, jaki będzie ostateczny efekt, który da makijaż permanentny ust. Przy drugim zabiegu można oczywiście użyć innego koloru, jeśli wcześniej otrzymany nie będzie odpowiadał.

W ofercie salonu znajduje się makijaż permanentny ust:– Perfect Lips – klasyczne usta, idealnie wyrysowane, w nasyconym kolorze czerwieni. Do wszystkich typów ust, nawet tych asymetrycznych.– Natural Lips – usta w kolorze nude, delikatnie podkreślone i bezkonturowe. Warunkiem są pełne usta bez asymetrii.– Fresh Lips – soczyste usta w nasyconym, świeżym kolorze. Do wszystkich typów ust, nawet tych asymetrycznych.

Przeciwwskazania do wykonania makijażu permanentnego ust– Ciąża i karmienie piersią– Problemy z krzepliwością krwi (hemofilia)– Choroba nowotworowa – tylko w trakcie leczenia– Stany ropne i alergiczne w okolicach ust– Aktywna opryszczka– Świeżo przeprowadzone złuszczanie naskórka– Infekcja górnych dróg oddechowych– Gorączka– Zakażenie wirusem HIV lub wirusem zapalenia wątroby (Hepatitis)– Skłonności do tworzenia się blizn i keloidów

Pielęgnacja skóry przed planowanym zabiegiem makijażu permanentnegoOsoby mające tendencję do występowania opryszczki zobowiązane są od pierwszego dnia zabiegu przez 5 kolejnych dni przyjmować tabletki HEVIRAN w dawce 3 x 400mg (dostępny jest bez recepty w dawce 200mg, wówczas należy przyjmować 3 x 2 tabletki). Lek ten jest preparatem przeciwwirusowym, który chroni przed wystąpieniem opryszczki. Lek przyjmujemy po konsultacji z lekarzem. Aktywna opryszczka uniemożliwia wykonanie makijażu trwałego. Zabieg powinno się wykonać po 2 tygodniach od całkowitego jej zagojenia.Przed zabiegiem należy poinformować linergistkę o wszelkich wykonanych wcześniej wypełnieniach czy ostrzykiwaniach ust. Jeżeli są planowane, lepiej wykonać je po makijażu permanentnym.Bardzo ważne jest, aby usta przed zabiegiem były odpowiednio nawilżone i wygładzone. Spierzchnięte i spękane słabiej przyjmują pigment.Przychodząc na zabieg, zalecam zabranie ze sobą szalika bądź apaszki. Może się przydać jeśli usta będą bardzo spuchnięte po zabiegu.

Pielęgnacja skóry po wykonanym makijażu permanentnymBezpośrednio po zabiegu barwa ust jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4 – 7 dni zabarwienie zblednie do 50%. Przy nieobowiązkowej korekcie (do 8 tygodni od pierwszego zabiegu) efekt jest wzmacniany. Można wtedy zmienić wcześniej użyty kolor.

Miejsce poddane pigmentowaniu należy traktować szczególnie delikatnie. Nie wolno moczyć, trzeć i dotykać pigmentowanego miejsca. W żadnym wypadku usta nie mogą być myte mydłem ani traktowane innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę. Nie należy korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu.Usta należy nawilżyć tylko 2 razy dziennie przez 4-5 dni po zabiegu, smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą otrzymanym po zabiegu preparatem. Przez cały okres gojenia nie wolno oblizywać ust, gdyż w ludzkiej ślinie występują bakterie. Nie należy też przytulać zwierząt.Uwaga! W przypadku nie przestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.

Pielęgnacja skóry po zagojeniuNie należy dopuszczać do wysuszania oraz mocnego opalania pigmentowanej skóry. Należy również unikać agresywnych peelingów w miejscu makijażu trwałego.

Jeśli potrzebujesz dodatkowego dopigmentowania, możesz je wykonać do 2 miesięcy od pierwszego zabiegu, za dopłatą 100zł.

Więcej zdjęć znajduje się na stronie fb/miliondolarowstudio. Zdjęcia w większości wykonane świeżo po zabiegu, dlatego widać opuchliznę, która schodzi kilka godzin po zabiegu.

© Copyright 2020 permanentnypoznan.com All Rights Reserved.