Wyglądaj jak Milion Dolarów! Centrum Pigmentacji Paulina Majkowska to nowoczesne miejsce stworzone z myślą o kobietach, gdzie za pomocą kilku drobnych sztuczek pomogę wydobyć ich naturalne piękno. To również miejsce, gdzie możesz odmienić swoje życie, wejść w świat pigmentacji. Zapraszam Cię do mojego świata.

Wielokrotna finalistka Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu Permanentnego, zdobywczyni międzynarodowego tytułu Pro Artist, mgr inż. Budownictwa, mgr Kosmetologii, absolwentka prestiżowej szkoły wizażu Biar Beauty Group (London School of Make-up), uczennica Agnieszki Brody – makijażystki Justyny Steczkowskiej oraz absolwentka rocznej szkoły wizażu Beaty Małachowskiej Beauty Art w Gdańsku (wieloletniej makijażystki dla marki Christian Dior i Chanel).

Jestem absolwentką pierwszej w Polsce, rocznej szkoły makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej Broadway Beauty, uzyskując tytuł Specjalisty Linergisty. Ukończyłam również pierwszą w Polsce Międzynarodową roczną Szkołę Makijażu Permanentnego PMU WORLD, mając okazję do zgłębiania wiedzy ze światowej sławy masterami w zakresie makijażu permanentnego, m.in. Nataliya Yeremenko z Estonii, Catalina Popescu z Rumunii, Marika Huhashvili z Izraela czy Anastasiya Roganova z Rosji oraz Rumia Alieva z Kazachstanu. Poszukując idealnej, bardziej naturalnej metody, zdecydowałam się również na szkolenie w firmie, która jest liderem w zakresie makijażu permanentnego Long-Time-Liner® w Warszawie (Licencja I). Każdego roku nieustannie pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach, konferencjach międzynarodowych oraz kongresach PMU prowadzonych często przez zagranicznych szkoleniowców. Jako jedna z nielicznych linergistek w Polsce uzyskałam zaszczytny tytuł Elite Linergist Long-Time-Liner®, tym samym jestem jedną z niewielu linergistek w Polsce posiadające tak wysokie kwalifikacje. 

zobacz dyplomy