Makijaż permanentny oczu

Jest to dealny zabieg dla osób które kochają kreski, codziennie je malują, lub dla tych co chcą jedynie podkreślić odrobinę swoje spojrzenie.
Taki właśnie jest makijaż permanentny oczu – jest z Tobą zawsze, bez względu na okoliczności i warunki atmosferyczne. Kreski na powiekach są bardzo kobiece, wygodne i praktyczne lecz nie każda kobieta potrafi je namalować. Cieniowana, klasyczna lub ta zagęszczająca rzęsy to najczęstsze wybory klientek.

Makijaż permanentny oczu to idealne rozwiązanie dla osób noszących szkła kontaktowe, z problemami ze wzrokiem lub chcących po prostu zaoszczędzić czas i wyglądać pięknie bez codziennego malowania.
Można wybrać miękką kreskę w linii rzęs, która sprawi że Twoje rzęsy będą wydawały się grubsze i bardziej gęste lub jeśli wolisz mocniejszy makijaż, można wykonać grubszą kreskę, dekoracyjną.
Taki makijaż w zdecydowany sposób poprawi wygląd Twoich oczu i sprawi, że Twój wzrok będzie hipnotyzujący.

W ofercie znajduje się makijaż permanentny:

kresek na powiekach górnych – w linii rzęs, bądź grubszej kreski dekoracyjnej,
kresek dolnych – w postaci delikatnej kreski lub kropeczek miedzy rzęsami, kreski i cienia pod nią

oraz NOWOŚĆ!!!!

kresek górnych w formie cienia – rozcieniowany eyelinear
kresek typu Butterfly – rozcieniowana powieka ruchoma na podobieństwo klasycznego makijażu typu Dior

Przeciwwskazania do zabiegu
– Infekcja górnych dróg oddechowych
– Gorączka
– Skłonności do tworzenia się blizn i keloidów
– Ciąża i karmienie piersią
– Stany zapalne spojówek i oka
– Jaskra

Postępowanie przed zabiegiem
Skóra powiek powinna być odpowiednio nawilżona i wygładzona. W przypadku powiek wrażliwych i skłonnych do opuchnięć warto wcześniej przyjmować kapsułki homeopatyczne z arniki. Kilka dni przed zabiegiem zaleca sie zrobienie henny na rzęsy, gdyż po zabiegu przez kilka dni nie można malować rzęs tuszem. Należy zdjąć przedłużone rzęsy – jeśli takie są.
Przychodząc na zabieg, zalecam zabranie ze sobą okularów przeciwsłonecznych. Mogą się przydać jeśli oczy będą delikatnie opuchnięte.

Pielęgnacja skóry po wykonanym makijażu permanentnym
Bezpośrednio po zabiegu barwa kresek jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4 – 7 dni zabarwienie zblednie do 50%. Przy obowiązkowej korekcie (4 tygodnie od pierwszego spotkania) efekt zabiegu jest wzmacniany. Można wtedy też delikatnie zmienić wcześniej już nadany kształt.

Przez ok. 7 dni po zabiegu miejsce poddane pigmentowaniu należy traktować ze szczególną delikatnością. Kresek nie wolno moczyć, trzeć czy drapać. Skóra poddana pigmentacji w żadnym wypadku nie może być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę. Przez kilka dni nie należy stosować cieni i tuszu do rzęs. Nie należy korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Kresek po zabiegu nie powinno się niczym smarować.
Uwaga! W przypadku nieprzestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.

Więcej zdjęć na fb/miliondolarowstudio