LVL logo ciemne tło

NOWOŚĆ!!! LvL TO HIT SEZONU! LVL – rzęsy w górę!! – czyli lifting rzęs najnowszej generacji polecany przez dziennikarki kobiecych magazynów. Aplikacja polega na uniesieniu rzęs u nasady. Twoje rzęsy będą dłuższe, gęstsze, ciemniejsze na okres około 6 -10 tygodni. Aplikacja przeznaczona dla osób, które mają proste rzęsy, chcą nadać im nowy wygląd, a nawet bieg. Aplikacja doskonale sprawdza się przy stosowaniu odżywek do rzęs, które często powodują efekt niesfornych rzęs.

Czas trwania zabiegu: ok. 45 min.

Cena zabiegu: 150zł

przed_po razem

LVL – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Dla kogo jest przeznaczony zabieg LvL?

Metoda ta idealnie nadaje się dla osób, które nie chcą poddawać się zabiegowi przedłużania rzęs na przykład metodą 1:1. Zabieg LVL to świetna alternatywa dla przedłużania rzęs. Zabieg przeznaczony jest dla osób, których rzęsy są zdrowe i  znajdują się w dobrej kondycji.

Osoby, których rzęsy są wyjątkowo słabe i kruche lub przeciwnie, bardzo grube i sztywne mogą nie móc skorzystać z zabiegu LVL.

Co daje zabieg LvL?

LVL jest do zabieg który polega na uniesieniu i podkręceniu rzęs u nasady oraz optycznym wydłużeniu ich oraz zwiększeniu objętości.

Czy aplikacja jest bolesna?

Nie. Często klientki uważają zabieg LVL za bardzo odprężający, ponieważ zabieg wykonuje się na leżąco z zamkniętymi oczami.

Czy zabieg można powtarzać?

Tak. Przeciętny okres życia rzęs to ok. 3miesiące. Rzęsa rośnie 30 dni, odpoczywa 2 miesiące i cykl znowu się powtarza, aż do jej wypadnięcia. Efekt utrzymuje się nawet do 8 tygodni. Po tym czasie zabieg możemy wykonać ponownie.

Czy można łączyć zabieg LvL z przedłużaniem rzęs?

Tak, najpierw należy wykonać zabieg LVL a następnie przedłużyć rzęsy wybraną metodą. W zasadzie jest to idealna metodana podniesienie skierowanych w dół,prostych rzęs, zabieg powinno się wtedywykonać przed aplikacją 1:1 lub Let’s Go. Aplikacja 1:1 lub Let’s wykonana na skierowanych w dół rzęsach mogłaby sprawić, że opadną one jeszcze bardziej, a tym samym całkowicie przytłoczą oko. Zabieg LVLsprawi, że wspaniale się one podniosązanim zostaną przedłużone wybranąmetodą. Należy  odczekać 48 godzin po zabiegu LVL zanimzaaplikuje się rzęsy metodą 1:1 lub Let’s Go.

Jak pielęgnować rzęsy, na których wykonano zabieg LvL?

Po wykonanym zabiegu w gabinecie nakłada się serum nawilżające LvL. Serum takie otrzymuje klientka do pielęgnacji rzęs (za wyjątkiem rzęs, na których zaaplikowana jest Noveau Scara lub aplikacja rzęs 1:1). Serum należy nakładać grzebykiem przez około 7 dni w domu.

Aby efekt zabiegu utrzymał się jak najdłużej ważna jest sumienna pielęgnacja podkręconych i wydłużonych rzęs. W czasie 24 godzin po zabiegu należy przede wszystkim zwrócić uwagę na to, aby:

– nie pocierać oczu i nie moczyć rzęs

– nie nakładać kremu w okolice oczu

– nie aplikować maskary

– nie korzystać z sauny, ani żadnych zabiegów na twarz, szczególnie parowych

– nie korzystać z basenu

-nie należy trzeć ręką oczu po wykonanym zbiegu

Jakie są przeciwwskazania do wykonywania zabiegu?

– całkowity brak rzęs lub nadmierne ich wypadanie

– zapalenie spojówek

– choroby alergiczne oczu

– infekcje oczu – opryszczka, stany zapalne oczu itp.

– zespół suchego oka – częste używanie kropli do oczu

– trichotillomania – nerwowe wyrywanie rzęs

– retinopatia cukrzycowa

– jaskra, zaćma

– szkła kontaktowe nie są przeciwwskazaniem do aplikacji rzęs, ale należy je przed zabiegiem zdjąć.